جعبه آتش نشانی
سفارش جعبه آتش نشانی در تهران

خرید جعبه آتش نشانی در تهران

برای قیمت گیری یا خرید جعبه آتش نشانی در شهر تهران می توانید با ما تماس بگیرید. اگر دوست دارید کارکرد جعبه آتش نشانی را بدانید این مقاله را تا انتها بخوانید.

همانطور که میدانید در حال حاضر استفاده از جعبه آتش نشانی در کلیه ساختمان های اداری، تجاری، کارخانه جات، سازمانها، صنایع و … اجباری می باشد و ج بعد از کپسول آتش نشانی در ردیف دوم مهمترین تجهیزات اطفاء حریق قرار دارد.

جعبه آتش نشانی محفظه ای است که در دو مدل جعبه فایرباکس و جعبه هوزریلی ساخته می شود و دارای انواع مختلفی است از جمله جعبه آتش نشانی دوقلو ، دو طبقه ، محوطه ای ، ایستاده ، استیل و … . به طور کلی طریقه استفاده از این جعبه ها به دو صورت توکار و روکار می باشد.

تجهیزات درون جعبه آتش نشانی شامل کپسول آتش نشانی ، قرقره ، شیلنگ ، نازل و … می باشد که با توجه به محل استفاده ممکن است این تجهیزات بیشتر و یا کمتر باشند. جعبه آتش نشانی در هنگام حریق به ما کمک می کند تا بتوانیم آتش سوزی را کنترل کرده و یا تا رسیدن تیم آتش نشانی از شعله ور شدن بیشتر آتش جلوگیری بکنیم.

اما چه جعبه آتش نشانی برای ما مناسب تر است؟ جعبه آتش نشانی را از کجا بخریم؟ قیمت جعبه آتش نشانی چگونه است؟ خرید جعبه آتش نشانی در تهران چگونه است؟

همانطور که گفتیم جعبه های آتش نشانی با توجه به کاربردشان در محیط های مختلف ، در مدل های متفاوتی ساخته می شوند که با توجه به نوع ساختمانتان می توانید جعبه آتش نشانی را سفارش دهید. پیشنهاد fire125 این است که ابتدا با ما تماس بگیرید تا شما را برای خرید جعبه آتش نشانی مد نظر راهنمایی کنیم.

شرکت های تولید کننده جعبه های آتش نشانی در ایران بسیار محدود هستند ، فایر 125  با برند اختصاصی M.F.M یکی از تولید کنندگان جعبه های آتش نشانی در ایران می باشد که با بهره گیری از تجهیزات مدرن روز دنیا و با بهره گیری از متخصصین توانمند ، به تولید جعبه های آتش نشانی در مدل ها ، اندازه ها و رنگ های مختلف مشغول است و از این حیث پر تنوع ترین جعبه های آتش نشانی را تولید می کند. قیمت جعبه های آتش نشانی  fire125 نسبت به همکاران بسیار مناسب می باشد و دلیل آن این است که با حذف واسطه ها شما می توانید مستقیماً از شرکت خرید انجام دهید. برای خرید جعبه آتش نشانی در تهران و یا شهرستان می توانید با ما تماس بگیرید.

مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *